Darčekový poukaz / Otvorená vstupenka (bez konkrétneho dátumu)

25.00 €

771 voľných miestToto je vstupenka bez konkrétneho dátumu. Slúži pre Vás ak:


- Túžite venovať zážitok z ochutnávky ako darček vašim blízkym

Tí si potom sami podľa jednoduchého postupu na vstupenkách vyberú a rezervujú ten termín, ktorý im vyhovuje. Zoznam nadchádzajúcich termínov siaha väčšinou len jeden až dva mesiace dopredu. Avšak priebežne ich stále dopĺňame a Vaši obdarovaní si určite môžu darčekové poukážky uplatniť. Platnosť poukážok je 190 kalendárnych dní od zakúpenia.

- Je termín vypredaný a vy chcete zažiť ochutnávku aj tak

Každý termín má istú časť miest rezervovaných pre tých s otvorenou vstupenkou. Aj na vypredaný termín sa preto viete niekedy dostať s touto vstupenkou. Ak už aj tieto miesta sú predsa obsadené, určite sa dostanete sa na niektorý ďalší termín.

- Chcete isť na ochutnávku v mesiaci, kedy ešte nie je určený termín

Ochutnávky organizujeme min. dva razy mesačne a nové termíny pridávame priebežne. Niekedy sa teda stane, že najbližšie zverejnené termíny Vám nevyhovujú ale vy si môžete kúpiť otvorenú vstupenku a po otvorení nového termínu sa prihlásiť na termín.


Postup:

  • kúpte si ľubovoľný počet vstupeniek. Jedna vstupenka platí pre jednu osobu
  • zvoľte spôsob platby
  • po uhradení financií a pripísaní na náš účet Vám automaticky systém odošle emailom faktúru a vstupenky na ktoré si môžete napísať ručne vlastné venovanie
  • po obdržaní si Vy alebo vaši obdarovaní čím skôr rezervujte miesto na konkrétnom termíne online - prostredníctvom našej webovej stránky. Postupujte pri tom prosím podľa inštrukcii. ktoré budú na vstupenkách.
  • pri vstupe na ochutnávku hostia s rezerváciou už nič neplatia

!!! POZOR, vstupenku je možné použiť štandardne iba na ochutnávku vín v tme. Ak budete chcieť použiť vstupenku na ochutnávku iných nápojov (čajov, whisky, rumov, káv...), je potrebné sa najprv informovať, či je takáto zámena možná pre konkrétnu udalosť a to ideálne telefonicky alebo emailom.

------------------------------------------------------------------------------------------------------


Máme pre Vás pripravených 7 vín od siedmich rôznych vinárstiev. Skutočné špeciality, ktoré sa ešte ani na jednej našej ochutnávke nevyskytli. Zhasneme svetlá a necháme Vás vnímať šťavnatosť bielych mladých vín, ovocnosť a zvodnosť ružových aj pevnosť a hutnosť kvalitných červených vín.


Po zhasnutí a zotrvaní v úplnej tme pochopíte ako to vyzerá keď sa "otvorí" svet vôní a chutí. Mozog sa už nedokáže spoľahnúť na oči a preto posilní ostatné zmysly ako sa len dá. Čaro tohto efektu pramení ešte v dobe kamennej kedy sa človek musel v tme spoľahnúť na svoj čuch a sluch aby prežil. Nebudete veriť, čo Vaše zmysly vo víne nájdu keď, Váš mozog prepne na "obranný režim".


A viete čo je na tom najlepšie? Že po chvíli hostia zahodia zábrany "šplechnúť" čokoľvek do tmy a vzniká veľmi zábavný a príjemný večer dopĺňaný zaujímavosťami o víne. Z tmy sa niekedy vedia ozvať veľmi zábavné a zaujímavé pocity z vína.


Mnohí hostia často vravia, že si neuveriteľne oddýchli od každodenného stresu a okolitého sveta.     "Sedela som v tme, bez signálu, teda ani telefón ma nerušil, venovala som sa len prítomnému okamihu, vôňam, chutiam. Sústredila som sa len na vlastné zmysli a nepremýšľala som ani nad prácou ani nad povinnosťami."      Asi na tom naozaj niečo bude.


Priatelia pozývame Vás na neobyčajnú ochutnávku, ktorú si nemôžete spájať s tým, čo ste už zažili vo vinárstvach alebo vinotékach, pretože toto je niečo úplne iné.

Toto nebude o prezentovaní vinárstva.

Toto bude o víne, a o Vašom zážitku.

 

Začiatok ochutnávky je vždy o 19:00. "Vidíme" sa v tme?

Tibor Kiss - someliér a autor


Historická pivnica pod Dolnozemskou krčmou
Panská ulica č. 7
811 06 Bratislava


>>> 1 vstupenka zahŕňa vstup na ochutnávku pre 1 osobu <<<


Financie vyzbierané za vstupenky na ochutnávoky sú používane na prenájom priestorov, zabezpečenie tovaru, reklamu, prevádzku webstránky a iné prevádzkové, či propagačné náklady OZ Dionýzos. Zo získaných zdrojov nie je generovaný žiadny zisk podnikateľskej činnosti.