Darčekový poukaz / Otvorená vstupenka (bez konkrétneho dátumu), 18.07.2024 · 06:55

Wine tastings

Darčekový poukaz / Otvorená vstupenka (bez konkrétneho dátumu)

Product information

Price 34 €/ person
In the dark Yes

Product options

692 voľných miest

Darčekový poukaz pre Vašich blízkych do daru. Po zakúpení Vám zašleme emailom poukaz, ktorý si vytlačíte a vyčarujete úsmev a úžas na tvárach Vašich blízkych.

Tasting in the dark

Toto je darčeková vstupenka bez konkrétneho dátumu. Slúži pre Vás ak:

Túžite venovať zážitok z ochutnávky ako darček vašim blízkym

Tí si potom sami podľa jednoduchého postupu na vstupenkách vyberú a rezervujú ten termín, ktorý im vyhovuje. Zoznam nadchádzajúcich termínov siaha väčšinou len jeden až dva mesiace dopredu. Avšak priebežne ich stále dopĺňame a Vaši obdarovaní si určite môžu darčekové poukážky uplatniť. Platnosť poukážok je jeden rok (365 dní). Pri kúpe po od 10.10. do 23.12. sa platnosť počíta jeden rok od Vianoc (aby sme Vašich obdarovaných neoberali o dni platnosti). Ak by sa v priebehu platnosti vyskytli nové opatrenia, ktoré by zabraňovali organizovaniu ochutnávok, platnosť poukazov sa automaticky o túto dobu predlžuje..

Je termín vypredaný a vy chcete zažiť ochutnávku aj tak

Každý termín má istú časť miest rezervovaných pre tých s otvorenou vstupenkou. Aj na vypredaný termín sa preto viete niekedy dostať s touto vstupenkou. Ak už aj tieto miesta sú predsa obsadené, určite sa dostanete sa na niektorý ďalší termín.

Chcete ísť na ochutnávku v mesiaci, kedy ešte nie je určený termín

Ochutnávky organizujeme min. dva razy mesačne a nové termíny pridávame priebežne. Niekedy sa teda stane, že najbližšie zverejnené termíny Vám nevyhovujú ale vy si môžete kúpiť otvorenú vstupenku a po otvorení nového termínu sa prihlásiť na termín.

Náš prístup ku pandemickej situácií

Mimoriadne nám záleží na Vašom zdraví a tiež zdraví Vašich blízkych. Preto budeme plne rešpektovať všetky podmienky a nariadenia vlády v danej dobe ochutnávky tak, ako je to aj teraz. V prípade akejkoľvej komplikácie zo strany vlády bude platnosť vstupeniek automaticky predĺžená, tak aby sa každý, kto ochutnávku zažiť chce, mal možnosť. Aktuálne napríklad vyhovujeme hosťom, ktorý mali dva krát preložený termín pre prvú aj druhú vlnu. Všetky darčekové poukazy sú predlžované a termíny presúvané tak, aby si ich mohli zaručene hostia využiť a peniaze vám neprepadli. Nech sa bude diať čokoľvek..

Postup pre uplatnenie

  • kúpte si ľubovoľný počet poukazov. Jeden poukaz platí pre jednu osobu
  • po uhradení financií a pripísaní na náš účet Vám automaticky systém odošle emailom pokyny k stiahnutiu poukazov, na ktoré si môžete napísať ručne vlastné venovanie.
  • po obdržaní si Vy alebo vaši obdarovaní čím skôr rezervujte miesto na konkrétnom termíne online - prostredníctvom našej webovej stránky. Postupujte pri tom prosím podľa inštrukcii. ktoré budú na poukaze.
  • pri vstupe na ochutnávku hostia s rezerváciou už nič neplatia

!!! POZOR, poukaz je možné použiť štandardne iba na ochutnávku vín v tme. Ak budete chcieť použiť poukaz na ochutnávku iných nápojov (čajov, whisky, rumov, káv...), je potrebné sa najprv informovať, či je takáto zámena možná pre konkrétnu udalosť a to ideálne telefonicky alebo emailom.

Ochutnávky v tme

Máme pre Vás pripravených 7 vín od siedmich rôznych vinárstiev. Skutočné špeciality, ktoré sa ešte ani na jednej našej ochutnávke nevyskytli. Zhasneme svetlá a necháme Vás vnímať šťavnatosť bielych mladých vín, ovocnosť a zvodnosť ružových aj pevnosť a hutnosť kvalitných červených vín.

Po zhasnutí a zotrvaní v úplnej tme pochopíte ako to vyzerá keď sa "otvorí" svet vôní a chutí. Mozog sa už nedokáže spoľahnúť na oči a preto posilní ostatné zmysly ako sa len dá. Čaro tohto efektu pramení ešte v dobe kamennej kedy sa človek musel v tme spoľahnúť na svoj čuch a sluch aby prežil. Nebudete veriť, čo Vaše zmysly vo víne nájdu keď, Váš mozog prepne na "obranný režim".

A viete čo je na tom najlepšie? Že po chvíli hostia zahodia zábrany "šplechnúť" čokoľvek do tmy a vzniká veľmi zábavný a príjemný večer dopĺňaný zaujímavosťami o víne. Z tmy sa niekedy vedia ozvať veľmi zábavné a zaujímavé pocity z vína.

Mnohí hostia často vravia, že si neuveriteľne oddýchli od každodenného stresu a okolitého sveta. "Sedela som v tme, bez signálu, teda ani telefón ma nerušil, venovala som sa len prítomnému okamihu, vôňam, chutiam. Sústredila som sa len na vlastné zmysli a nepremýšľala som ani nad prácou ani nad povinnosťami." Asi na tom naozaj niečo bude.

Priatelia pozývame Vás na neobyčajnú ochutnávku, ktorú si nemôžete spájať s tým, čo ste už zažili vo vinárstvach alebo vinotékach, pretože toto je niečo úplne iné.

Toto nebude o prezentovaní vinárstva. Toto bude o víne, a o Vašom zážitku.

Začiatok ochutnávky je vždy o 18:30. "Vidíme" sa v tme?

Tibor Kiss - someliér a autor

Historická pivnica pod Hotelom Palace Apartments

Michalská 3 811 06 Bratislava

>>> 1 vstupenka zahŕňa vstup na ochutnávku pre 1 osobu <<<

Tmavá degustácia kávy bola príjemným zážitkom, kde sa skĺbila zaujímavá chuť a vôňa ponúkaných káv umocnených o príjemnú atmosféru, oddychovo pôsobiacu tmu a informácie o rôznych druhoch kávy. Odporúčam aj ľuďom, ktorí denne nekonzumujú kávu.

Peter Gavalčin