Najaktuálnejšia ponuka ochutnávok pre firmy a organizované skupiny.

Ochutnávky sa presunuli do nových priestorov v krásnej historickej pivnici z 15teho storočia na Michalskej ulici 3 v Bratislave v pivničných priestoroch na nádvorí hotela Palace Apartments. Miesto dýcha históriou. Hostia po skončení vykročia na pešiu zónu do tradičnej atmosféry starého mesta.


Pre Váš prvý zážitok na ochutnávke v tme Vám odporúčame ochutnávku 7 slovenských vín + 1 prekvapenie so zaujímavým a pestrým výberom, ktorý pre Vás zabezpečíme. K nemu dostanete trochu poctivého domáceho kváskového chleba ako záhryz proti hladu.


Zistiť viac

Firemný večierokalebo iné?


  • Ochutnávať budeme 2 hodiny (ubehne to veľmi rýchlo) a po skončení Vám v cene pridáme pri počte nad 15 osôb aj malú tombolu o pár fliaš vína.
  • Minimálny počet osôb je 12. Pri menšom počte osôb cena zostáva ako pre 12 osôb. Kapacita ochutnávky je 44 hostí.
  • Cena za osobu je 25€. Nie sme platcami DPH a je možné vystaviť po ochutnávke faktúru s dvojtýždňovou splatnosťou.
  • Ochutnávka je vedená humornou diskusnou formou, nie monológom a garantujem Vám, že si na nej všetci oddýchnete od stresu, zabavíte sa a trochu vypnete. Stačí si prečítať zopár recenzií našom facebooku. Je možné viesť ochutnávku v anglickom jazyku, avšak nie je možné ju viesť dvojjazyčne.
  • Celá ochutnávka prebieha v úplnej tme, hostia dostávajú degustačnú vzorku naliatú za tmy a netušia aké víno ochutnávajú. Po ochutnaní vzorky si môžete tipnúť farbu a zvyškový cukor a následnej Vám víno predstavíme.

To ale nemusí byť vôbec koniec večera, pretože Vám vieme rezervovať stôl v reštaurácii nad pivnicou. Podnik sa volá Dolnozemská krčma a varia vskutku výnimočne chutnú tradičnú prešporskú kuchyňu. Preto ak máte predstavu aj o večery, popíjaní, sedení a bavení sa dlhšie ako len 2 hodny, možnosť je pohodlne na dlani.